Kredyt EKOrzystny

 • EKO przezroczysty Logiczne przezroczysty

  Kredyt gotówkowy na cele ekologiczne i nie tylko...

  EKO? Logiczne, że się opłaca!

  W Banku Spółdzielczym w Kornicy oferujemy Państwu kredyt gotówkowy, który otwiera dodatkowe możliwości wygrania dofinansowania.

  Kredyt EKO przezroczysty

  Masz stary i dymiący piec? Chcesz zmodernizować wyposażenie i instalacje domowe? A może myślisz o korzystaniu z zielonej energii? Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie! W Naszym Banku uzyskasz niezbędne do takich inwestycji środki. Nasz kredyt pozwoli Ci zrealizować plany, a do tego przyczynisz się do poprawy środowiska naturalnego.

  Podsumujmy:

  • To kredyt, w którym minimum 60% kwoty przeznaczasz na cele ekologiczne, a 40% możesz wykorzystać na inne, dowolne cele
  • Maksymalna kwota kredytu, to aż 100 tys. zł
  • Długi okres kredytowania do 8 lat
  • Oprocentowanie zmienne 5,30% (RRSO 6,28%)
  • Prowizja już od 2,8%
   • brak prowizji za wcześniejszą spłatę
   • brak opłaty przygotowawczej

  baner 1100x650 1

  A teraz najlepsze!

  Wraz z kredytem oferujemy Ci wzięcie udziału w konkursie EKO fortuna. To szansa na dodatkowe dofinansowanie kwotą 5 000 zł, dzięki której uda Ci się częściowo obniżyć koszt inwestycji. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.ekofortuna.mojbank.pl i zarejestrujesz kupon, który wręczy Ci nasz doradca podczas podpisywania umowy kredytowej. Sprawdź zasady konkursu tutaj.

  To jeszcze nie koniec, bo… Karta? Logiczne, że się opłaca!

  Karta płatnicza Visa, to oczywiście wygoda używania, bezpieczeństwo transakcji i możliwość płacenia na całym świecie i w Internecie. Ale nowa karta Visa z Banku BPS, to teraz także emocjonujący konkurs!

  Zapraszamy do KARTOWEJ fortuny - codziennie do wygrania po 500 zł dla 5 osób, a grać możesz codziennie, aż do końca konkursu (od 2.11 do 31.12.2020). Szczegóły na www.kartowafortuna.mojbank.pl

  Przeczytaj również nasze porady i wskazówki dotyczące o inwestycjach ekologicznych i nie tylko.

 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (dalej: RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na dzień 09.11.2020r. przy całkowitej kwocie kredytu 20 000,00 zł na okres 96 miesięcy wynosi 6,28%, spłacanych w 96 malejących ratach. Wskazane RRSO zostało obliczone w oparciu o łączną kwotę kredytu do zapłaty w wysokości 24 872,78 zł, składającą się z kapitału pożyczki w wysokości 20 000,00 zł i opłat ogółem w wysokości 4 872,78 zł, na które składają się: odsetki od kredytu w wysokości 4 312,78 zł oraz jednorazowa prowizja w wysokości 560,00 zł. Zmienna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 5,30% w skali roku (średni WIBOR 3M w kwartale +marża Banku w wysokości 5,06%). Najwyższa miesięczna rata kredytu dla wskazanego przykładu wynosi 299,99 zł.