Płatności PayByNet

Paybynet to system gwarantowanych płatności internetowych. Został on dostosowany do potrzeb handlu elektronicznego, będąc uzupełnieniem rozwiązań opartych o karty płatnicze. Paybynet stanowi najszybszy sposób płatności w Internecie, umożliwiający realizację zamówienia bezpośrednio po zatwierdzeniu przelewu przez klienta. Szybkie płatności internetowe Paybynet, umożliwiają realizację przelewu bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu lub urzędu.

Usługa dostępna jest bezpłatnie, w ramach systemu bankowości internetowej Internet Banking.
W praktyce usługa działa w ten sposób, że Klient płacący za towary lub usługi w internecie kompletuje zamówienie, wybiera płatność przez swój bank i zostaje przekierowany do systemu bankowości internetowej Banku Spółdzielczego w Kornicy. Po zalogowaniu w swojej bankowości internetowej Klient widzi wypełniony formularz przelewu, który musi zaakceptować.

Dane do przelewu są automatycznie wypełnione, więc nie ma możliwości pomylenia się przy ich wprowadzaniu, a transakcja zrealizowana będzie w kilka sekund.

Mogą Państwo zapłacić korzystając z PAYBYNET na stronach takich jak: Savona, tania książka.pl, wrota Podlasia, superkoszyk.pl, merlin.pl, plusbus i wielu innych. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.paybynet.pl.

Bezpieczeństwo usługi szybkich płatności Paybynet gwarantuje instytucja KIR, będąca częścią sektora bankowego.