Skip to main content
 • Aplikacja Mobilna Nasz Bank

  Aplikacja Mobilna Nasz Bank

  Aplikacja Nasz Bank jest elementem systemu bankowości internetowej Banku. Przeznaczona jest dla klientów, będących użytkownikami systemu bankowości internetowej. Uruchomienie wymaga instalacji aplikacji na urządzeniu mobilnym  (smartfon, tablet) i przeprowadzeniu procesu aktywacji zgodnie z instrukcją (komunikaty wyświetlane są w aplikacji podczas pierwszego uruchomienia i konfiguracji profilu użytkownika).

  Aplikacja Nasz Bank dostępna jest dla urządzeń z systemem Android. Można ją pobrać odpowiednio w sklepie  Google Play.

  Aplikacja pozwala korzystać z usług banku na urządzeniach mobilnych (telefony komórkowe typu smartfon, tablety) w wygodny sposób, za pomocą interfejsu dostosowanego do ekranów dotykowych obsługiwanych palcem. Aplikacja umożliwia między innymi obsługę produktów bankowych, geolokalizację bankomatów i placówek banku, realizację przelewu QR, składanie zlecań sm@rt wypłat, obsługę powiadomień PUSH, logowanie biometryczne i inne.

  Zachęcamy do instalowania i użytkowania

  Główne funkcje aplikacji

  swobodny i bezpieczny dostęp do usług banku na urządzeniach mobilnych 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę,
  wygodna obsługa urządzeń z ekranem dotykowym,
  weryfikacja dostępnych środków i ostatniej operacji przed zalogowaniem,
  lista rachunków, lokat, salda, informacje,
  lista kredytów, opis, harmonogramy spłat,
  historia operacji, filtrowanie, wyszukiwanie,
  przelewy jednorazowe, predefiniowane, ZUS, US, sm@rt wypłata (operacje realizowane w bankomacie bez karty),
  przelew QR (płatności bez wpisywania danych, wczytywanie faktur z QR kodem),
  logowanie – kod PIN, odcisk palca, rozpoznawanie twarzy,
  wiadomości i powiadomienia PUSH (automatyczne komunikaty wyświetlane w aplikacji, niegenerujące kosztów dla banku i klienta),
  mobilna autoryzacja zgodna z PSD2 (token elektroniczny),
  geolokalizacja (wyszukiwanie bankomatów i placówek banku)

  Przydatne informacje

  Autoryzacja mobilna

  Aplikacja Nasz Bank może służyć również do autoryzacji dyspozycji składanych w systemach Internet Banking oraz Internet Banking Biznes. Aplikacja zapewnia zgodną z dyrektywą PSD2, dodatkową, bezpieczną i wygodną autoryzację transakcji bankowych i dyspozycji składanych w systemie. Autoryzacja mobilna w aplikacji zastępuje jednorazowe hasła autoryzujące z kart kodów lub wysyłane w komunikatach SMS. Użytkownik systemu bankowości internetowej nie musi czekać na SMS i przepisywać haseł z telefonu do systemu w komputerze. Niezbędne dane do autoryzacji dyspozycji wysyłane są do aplikacji i wyświetlane jako powiadomienia na telefonie. Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji, żeby zatwierdzić lub odrzucić dyspozycję. Powiadomienia autoryzacyjne wysyłane są na telefon niezależnie od tego, czy aplikacja w danym momencie jest uruchomiona, czy też nie. Użytkownik aplikacji ma możliwość wglądu w pełną historię zleceń autoryzujących wraz ze szczegółami autoryzowanych operacji powiązanych z rachunkiem.

  Powiadomienia autoryzujące wysyłane są jako wiadomości PUSH. Komunikaty nie są dostępne dla innych aplikacji, dają pełną gwarancję bezpieczeństwa i autentyczności.

  Bank Spółdzielczy w Kornicy

  08-205 Kornica
  Stara Kornica 227

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Telefony:

  Prezes Zarządu - 83 358 75 52
  Członek Zarządu - 83 358 78 16
  Księgowość - 83 358 75 43
  Oszczędności - 83 358 78 16
  Kredyty - 83 358 75 32
  Fax - 83 358 75 42

  Oddział w Sarnakach

  ul. Kolejowa 2
  08-220 Sarnaki

  Tel. - 83 359 91 61
  Tel/Fax. - 83 359 91 27

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Godziny otwarcia Banku:
  PN - PT 7:45 - 14:30